• novosti
  • Odarbana novost
Regionalno prvenstvo u plivanju perajama i brzinskom ronjenju
31.01.2017.

Natjecatelji Medulinske "Mladosti" nastupili su na Regionalnom prvenstvu u plivanju perajama i brzinskom ronjenju koje se održalo u Rijeci. RSK "Mladost" Medulin nastupio je u sastavu Mario Gortan, Ema Ivetić, Marco Cafolla, Martina Pekica, Teo Dobran, Toni Pekica, Robert Čupev, Valeria Kirac, Valentina Cafolla, Marta Gortan, Mateo Biletić, Mihael Botić, Martin Franković, Dobran Denis, Lean Osmanović, Luka Bohač i Lea Ikić Čupev.

Marta Gortan je među početnicama u disciplini 50 bifins osvojila drugo mjesto dok je Mihael Botić u istoj disciplini među početnicima bio treći. Marco Cafolla je u konkurenciji mlađih kadeta zauzeo drugo mjesto u disciplinama 50 bifins i 100 plivanje perajama dok je u disciplini 400 plivanje perajama doplivao do prvog mjesta u mlađim kadetima i trećeg mjesta među kadetima. Mlađi kadet Teo Dobran je na 100 pp bio treći dok je na 400 pp doplivao do drugog mjesta. Među mlađim kadetkinjama Martina Pekica doplivala je do drugog mjesta na 100 plivanje perajama te trećeg mjesta na 400 plivanje perajama.

Mateo Biletić je među kadetima bio drugi na 100 pp dok je osvojio prvo mjesto na 400 pp što mu je donijelo i drugo mjesto u mlađim juniorima te treće mjesto u juniorima. Luka Bohač je na 400 pp doplivao do drugog mjesta među kadetima i trećeg mjesta među mlađim juniorima. Denis Dobran je među veteranima osvojio drugo mjesto na 50 bifins. Mario Gortan  je na 400 pp bio prvi među mlađim juniorima te drugi među juniorima. Mlađa juniorka Ema Ivetić osvojila je drugo mjesto među juniorkama i mlađim juniorkama dok je u apsolutnoj kategoriji bila treća. Valeria Kirac je na 400 pp doplivala druga u apsolutnoj kategoriji. Robert Čupev je pobijedio u disciplini 400 brzinsko ronjenje dok je na 400 pp bio treći.

U štafeti 4x50 pp ženska štafeta Mladosti u sastavu Lea Ikić Čupev, Ema Ivetić, Valentina Cafolla i Valeria Kirac doplivala je do prvog mjesta, kao i muška mlađe kadetska štafeta u sastavu Marco Cafolla, Mihael Botić, Toni Pekica i Teo Dobran.