• novosti
  • Odarbana novost
3.Utrka Kupa Hrvatske u daljinskom plivanju perajama
25.07.2017.

Natjecatelji RSK "Mladost" Medulin u sastavu Teo Dobran, Marin Pekica, Ema Ivetić, Mario Gortan, Marco Cafolla, Luka Bohač, Marta Gortan, Mihael Botić, Lea Ikić Čupev, Lean Osmanović, Denis Dobran i Robert Čupev nastupili su na 3. Utrci Kupa Hrvatske u daljinskom plivanju perajama u Kostreni. U utrci dužine 3000 m u apsolutnoj muškoj konkurenciji pobjedio je Robert Čupev dok je istu titulu među ženama uzela Lea Ikić Čupev dok je Ema Ivetić bila treća. U kategoriji juniorki Ema Ivetić je bila druga dok je među mlađim juniorkama osvojila najsjajnije odličje. Među veteranima Denis Dobran je bio prvi. U utrci na 1000 m među kadetima prvi je na cilj doplivao Marco Cafolla, a drugi i treći njegovi klupski kolege Luka Bohač i Lean Osmanović. Među mlađim kadetima prvo mjesto zauzeo je Teo Dobran.

Mladostaše sljedećeg vikenda odnosno već od četvrtka očekuje Državno Prvenstvo u daljinskom plivanju perajama kao i Državno Prvenstvo u podvodnoj orijentaciji te po prvi puta Državno prvenstvo u podvodnoj orijentaciji za djecu.